Letovice - Tišnov

10.11.2012 18:35

 

Tento víkend odehráli letovičtí volejbalisté svá dvě utkání v Tišnově. Protože hráči VK Tišnov jsou v průběžné tabulce na předposledním místě, odjíždělo se pro plný počet bodů a ztráta byť jediného bodu by byla velkým neúspěchem.

VK Tišnov - TSR Letovice  0 : 3  (-17, -25,-23 )
Základní sestava:

Janků L, Ondráček, Holas T, Boháč, Kroupa J., Janků D. - libero Ryšavý


První set dopoledního utkání potvrzoval papírové předpoklady, kdy domácí volejbalisté nenacházeli obranu proti razantním útokům letovických smečařů . Protože hosté měli  i skvělé bloky, skončil první set velmi brzy s jednoznačným výsledkem.

V úvodu druhého setu letovičtí polevili v koncentraci a domácím svitla naděje na zisk setu. Ten by nakonec možná i získali nebýt dvou nevynucených chyb v koncovce. Letovičtí v tomto setu pokazili řadu podání a přestalo se jim dařit na obraně.Třetí set měl podobný průběh jako předcházející. Rozhodovalo se opět až v koncovce a opět se šťastným koncem pro Letovice.


VK Tišnov - TSR Letovice  0 : 3  (-14,-24,-21 )
Základní sestava:

Janků L, Novotný, Holas T, Boháč, Sedlák., Janků D. - libero Hőkl, Ryšavý

 

Odpolední utkání se velmi podobalo tomu prvnímu. Po jednoznačně vyhraném prvním setu se Letovicím v dalších dvou setech tolik nedařilo a o vítězství muselo bojovat až do koncovky setů.

 

Letovičtí volejbalisté v obou utkáních byli jednoznačně lepší na útoku. Takřka nechytatelný pro soupeře byl David Janků. Dobře zahrál i Tomáš Holas, který se ovšem nevyhnul slabším chvilkám.

Je nutné také vyzdvihnout klidný a jistý výkon libera Michala Ryšavého.

 

Příští týden nás čeká tým z popředí tabulky VK Žabovřesky.

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.